NEDEN MARCHE ?

ÇÜNKÜ

HİKAYE ANLATICILIĞI

Şirketlerin, kişilerin iletmek istedikleri mesajları, en doğru içerik bütünlüğü içinde hikayeleştiriyoruz.

360 DERECE KONSEPT TASARIMI

Yazılan hikayenin günümüzde kullanılan tüm iletişim kanallarına yönelik uygun konseptlerini birlikte oluşturuyor, ana mesajın ve alt mesajların altının çizilmesini sağlıyoruz.

ETKİNLİK ALANI TASARIMI

Etkinlik alanı içinde, gerekli her tür 2D ve 3D çalışmaları, oluşturulan konsepte uygun şekilde tasarlıyoruz.

ENTERTAINMENT TASARIMI

Yazılan konsepti destekleyecek entertainment kalemlerini sıfırdan tasarlıyor ya da şirketimiz markası olan, Türkiye’nin ilk şov portalı www.sparklebymarche.com dan, konsepte özel en uygun seçkiyi yapıyoruz.

PLANLAMA ve UYGULAMA

Hikayenizin ve tasarımlarınızın, etkinlik anına kadar aksaksız gerçekleşmesi için gerekli planlama ve uygulamayı yapıyor, salona ilk davetlinin girdiği ana kadar süreci yürütüyoruz.

SAHNELEME

Asıl etkinliği, salona ilk konuğun girdiği “an”dan başlayan süreç olarak düşünüyor, etkinliğinizin son saniyesine kadar gerekli tüm organizasyonu sizin için planlıyor ve yürütüyoruz.
ETKİNLİK YAPMAYI SEVİYORUZ!

NELER YAPIYORUZ?

null
null

TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

Uzmanlıkların önem kazandığı bu yıllarda toplantı organizasyonu dediğimiz alanda da birbirinden farklı disiplinlere sahip pek çok alt alan oluştu.
null
null

INCENTIVE ORGANİZASYONLARI

Incentive (teşvik) organizasyonları, MICE Endüstrisi içinde belki de kreatife en çok ihtiyaç duyulan özel alanlardan biridir. Özellikle incoming incentivelerde , dünyanın farklı pek çok ülkesinden, biribirinden farklı insanları Türkiye’de ağırlıyoruz.
null
null

KONGRE ORGANİZASYONLARI

Kongre organizasyonları, bir ülkenin tanıtımında çok önemli rol oynayan dünyanın en önemli buluşmalarından belki de.
null
null

ETKİNLİK (EVENT) ORGANİZASYONLARI

"Event” elbette ki ana uzmanlık alanımız. Ulusal ya da uluslararası pek çok kurumsal ve özel davette, 25 yıllık birikimle müşterilerimize hizmet veriyoruz.
null
null

SOSYAL ETKİNLİKLER

Kişiye özel hazırlanan; doğum günleri, düğünler, yılbaşı partileri gibi etkinlikler.